Kniha Americké zápisky - podepsaný výtisk se záložkou

Kód: 9416
Značka: Onyx FOX
229 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení

Podepsaný výtisk knížky Americké zápisky, založené na pravdivých událostech mé cesty do USA a následných čtyř nezapomenutelných let na americké univerzitě. 

Ukázka z knížky. 

 

Detailní informace

Jedinečný design
Jedinečný design
Šperky designové i nadčasové.
Jedinečné jako vy.
Ruční práce
Ruční práce
Poctivá česká ruční výroba
a zlatnická práce.
Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
Garantujeme kvalitu zpracování
i materiálů.
Přímo od výrobce
Přímo od výrobce
Žádný prostředník. Jen naše
výrobky, do Vašich rukou.

Detailní popis produktu

Anna už od malička všem tvrdila, že chce studovat v USA. Nejdříve to byl jen sen, ale když se naskytla příležitost, neváhala a popadla ji za pačesy. A tak najednou stojí na letišti v Oklahomě, s sebou hromadu kufrů a tenisovou raketu. Ovšem to těžší má teprve před sebou, jak se proboha zvládne vypořádat se všemi záludnostmi vysokoškolského života? Jak jen zvládne život ve Státech? Proč tady proboha všichni nosí kovbojské boty? Jak se má sžít se svými spoluhráčkami?

Americké zápisky

 

"Kniha pro všechny milovníky cestování, dobrodružství a (ne)šťastných konců"


americké zápisky barbora jiříčková

"Pustili jsme se do hovoru. Koutkem oka jsem zahlédla, jak se za pingpongovým stolem vynořilo jedno ze žlutě nabarvených stvoření v lacláčích, s kulatými víčky od sklenic místo ochranných brýlí a se žlutou čapkou na hlavě. Moje srdce v něm poznalo JEHO dřív než moje oči. Rozbušilo se. Zamžourala jsem a musela mu dát za pravdu. Pustila jsem Joshe a nechala Panthera, aby pochopil, že má přijít blíž.

"No páni," zhodnotil, když si mě prohlédl od hlavy k patě. "Vypadáš luxusně! Takhle by podle mě měly vypadat všechny upírky."

Já se při pohledu na jeho kostým začala pochichtávat. Kluci z jeho bratrstva museli mít náramnou zábavu z toho, že nechali své bažanty obléct se jako pitomci. Veškerý Pantherův sex-appeal byl v tomhle směšném mundůru pryč. K jeho cti ale bylo nutno uznat, že si z toho vůbec nic nedělal."

Večer jsem se loudala do fitka, kde jsem měla směnu. Spolu se mnou tam měla být i Justine. Jako obvykle si postěžovala na Islu, rozložila kolem sebe spoustu učebnic a otevřela si notebook, aby mohla dělat úkoly. "Dneska pracuješ ty," zachichotala se a začala hledat v batohu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

onyx

Zde svět šperků ožívá smyslnou elegancí a kde každý kousek vypráví příběh o řemeslné zručnosti a osobitém půvabu. Chápeme, že šperky nejsou jen ozdobou, ale vyjádřením vašeho jedinečného stylu a odrazem vzácných okamžiků. Když se rozhodnete koupit si u nás šperk, nekupujete "jen" kus drahého kovu, ale investujete do odkazu a uměleckého díla, které obstojí ve zkoušce času a vydrží vám už napořád.

To, co nás odlišuje od ostatních, je naše neochvějná oddanost nabízet kvalitní a autentické šperky, které přesahují všednost. Každý kousek z našich kolekcí je pečlivě vyroben v České republice zručnými zlatníky, kteří kombinují tradiční techniky s moderními inovacemi. Odebíráme pouze ty nejkvalitnější materiály, abychom zajistili, že každý drahokam oslní svým třpytem a každý kov se pochlubí leskem i odolností. Vaše spokojenost je naší prioritou a náš zkušený tým je vždy připraven vám pomoci najít perfektní kousek, který bude odrážet vaši individualitu. Přijměte eleganci, oslavte životní okamžiky a vychutnejte si nadčasovou krásu našich šperků – vaše cesta k nalezení dokonalého kousku začíná právě zde.