O nás

Panthera Leo není pouze šperkařstvím, ale i vyvrcholením tří generací zkušeností a vášně pro krásné šperky. Specializujeme se na výrobu ze stříbra, zlata, zirkonů a diamantů, za použití osvědčených zlatnických nástrojů i technik. Všechny naše kousky vznikají od návrhu, přes zpracování až po finální produkt v naší dílně v Jablonci nad Nisou.

onas-img1@2x

Kořeny Panthery můžeme vystopovat až do První republiky, kdy pradědeček vyráběl nádherné secesní šperky a přispíval tak k celosvětové proslulosti Jablonce jako města šperku a skla. Období komunismu naneštěstí znamenalo pro naše podnikání červenou stopku.

V roce 1990 však byla tradice obnovena vznikem firmy Šperky Milan Jiříček. Pod touto značkou naleznete především snubní prsteny, které posíláme do všech koutů republiky i na Slovensko, dále náušnice, přívěsky, prstýnky, náramky a náhrdelníky. Chod firmy drží jako superčlověk pevně v otěžích tatínek, který je ale v nitru především umělec a stará se tak o design nových vzorů

Ve světle našeho závazku k neustálému zkvalitňování našich produktů a služeb jsme v roce 2020 uvedli na trh hned dvě nové značky. Svět tak spatřila Onyx Fox, brand oslavující sofistikovanost moderní ženy, která zná svůj styl, chce vyzdvihnout svoji krásu a hledá i špetku něčeho nevšedního.   

Pro pány jsme vytvořili značku Galleon Bay, pod níž se skrývají šperky pro náročné muže, kteří poznali sílu kvalitních šperků, které dokáží zdůraznit jejich osobité charisma a pomohou jim ukázat světu svou nejlepší tvář. Ze značky dýchá duch nespoutané, sluncem políbené Kalifornie, odkud pochází manžel, který ji má pod svými ochrannými křídly. 

onas-img2@2x

 

Značka Panthera Leo se zrodila abychom našim zákazníkům poskytli zjednodušené a snadné nakupování a široký výběr šperků a dárkových předmětů. Jako spotřebitelé se často setkáváme s tím, že žádané zboží musíme objednávat z několika různých obchodů, což může být frustrující proces. Pantherou Leo jsme chtěli zajistit, aby naši zákazníci měli přístup ke všemu, co právě potřebují, v jednom internetovém obchodě.

 

onas-img-1@2x

Jsme rodina kreativců, kteří sdílejí hlubokou vášeň pro vytváření šperků, které vyzařují eleganci, sofistikovanost a nepřekonatelnou krásu. Jsme vděční za své kořeny i za to, že se můžeme hlásit k tradici šperkařství u nás a udržovat zlatnické řemeslo v České republice.

S hrdostí můžeme říci, že jsme rodinná firma, kde každý člen neúnavně pracuje na tom, aby se do vašich rukou dostaly jedinečné šperky z kvalitních materiálů, které se stanou vašimi osobními talismany a vydrží vám už napořád.