Pánský náramek Half Moon Bay se stříbrem a tygřím okem

Kód: 2295
Značka: Galleon Bay
1 200 Kč
Na objednávku - dodání do 8 dnů
Můžeme doručit do:
10.6.2024
Možnosti doručení

Okázalý náramek Half Moon Bay odkazuje na stejnojmenné surfařské městečko v severní Kalifornii, známé pro své velké surfařské vlny a nádhernou pláž ve tvaru půlměsíce. Náramku vévodí stříbrný medailonek s naší galeonou, který je doplněn přírodními minerály - nádhernou červenou odrůdou tygřího oka

 

Detailní informace

Jedinečný design
Jedinečný design
Šperky designové i nadčasové.
Jedinečné jako vy.
Ruční práce
Ruční práce
Poctivá česká ruční výroba
a zlatnická práce.
Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
Garantujeme kvalitu zpracování
i materiálů.
Přímo od výrobce
Přímo od výrobce
Žádný prostředník. Jen naše
výrobky, do Vašich rukou.

Detailní popis produktu◈ Hmotnost stříbrných komponentů – 5,3 g
◈ Korálky - červené tygří oko
◈ Řemínek - pružná gumička
◈ Středový komponent - stříbro 925/1000
◈ Styl - námořnický/ Galleon Bay
 
Ukažte světu na odiv svůj námořnický styl dobrodruha a světaznalce. Okázalý náramek Half Moon Bay odkazuje na stejnojmenné surfařské městečko v severní Kalifornii, známé pro své "Maveriky", velké surfařské vlny a nádhernou pláž ve tvaru půlměsíce. Náramku vévodí medailonek s naší galeonou, vyvedený v ryzím stříbře. Ten je doplněn přírodními minerály, nádhernou červenou odrůdou tygřího oka. Tygří oko je velmi mocným kamenem, pomáhá vám zbavit se úzkousti a rozpustit strach, pomáhá navozovat harmonii a rovnováhu. Pomůže vám navodit porozumění správně, s nadhledem a bez emocí se rozhodovat. Podpoří vás v podniknutí prvního kroku. A potom dalšího, stimuluje k potřebné akci. 

  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
galleon

Hlubiny Galleon Bay

Každý příběh má svůj začátek. A ten náš začíná během globální pandemie. V těchto těžkých dobách jsme věděli, že se trh chystá dramaticky změnit. Lidé si uvědomí, že podporovat malé firmy oproti konglomerátům je důležité a vyplatí se to. Na oplátku totiž od malých firem získají péči a zážitek, který by velké korporace nemohly replikovat, i kdyby se o to pokoušely. Jen malé podniky jsou schopné dát do svých výrobků celé své srdce i duši.

Naše vize

Poskytnout světu šperky inspirované Kalifornií a našimi cestami. Věříme, že šperky by měly být stejně jedinečné, jako osoba, která je nosí. Vyplujte s Galleon Bay, protože do vaší sbírky přinášíme krásu a duši různých kultur. Naší vizí je nalézat jedinečné lidi a pomáhat jim objevovat v sobě jejich potenciál. Chceme, abyste se cítili co nejlépe, a k tomu musíte vypadat co nejlépe. Kvůli svému okolí, ale především kvůli sobě.

Naše mise

Snažíme se být odlišní a chceme, abyste se i vy, naši zákazníci, cítili jedinečně. Abyste v sobě nalezli ducha Kalifornie. Staňte se členem rodiny Galleon Bay. Zahrneme vás do našich dobrodružství po celém světě. Kromě nich budeme také přicházet s průlomovými iniciativami, které posunou jak naši značku, tak také vás ještě dál na cestě za svým nejlepším já.

Osobnost a duše v každém kousku

Všechny naše šperky jsou hrdě vyráběny ručně, v rodinné firmě. Jsme pokračovateli klasického šperkařského řemesla, používáme léty ověřené postupy a nástroje, ale svou práci dotahujeme k dokonalosti i pomocí moderního vybavení. Záleží nám na detailech a každý krok – od designu šperku, přes model, zhotovení až po finální leštění a balení – provádíme s tou největší pečlivostí a za pomoci 30 letých zkušeností.