Stříbrné náušnice keltská triquetra

Kód: 431 320
Bestseller
Značka: Galleon Bay
385 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení

Keltský trinity uzel (triquetra) zdobí tyto malé stříbrné náušnice, které jsou vhodné pro každodenní nošení. V přeneseném významu je triquetra symbolem věčnosti, a to je něco nádherného.

 

Detailní informace

Jedinečný design
Jedinečný design
Šperky designové i nadčasové.
Jedinečné jako vy.
Ruční práce
Ruční práce
Poctivá česká ruční výroba
a zlatnická práce.
Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
Garantujeme kvalitu zpracování
i materiálů.
Přímo od výrobce
Přímo od výrobce
Žádný prostředník. Jen naše
výrobky, do Vašich rukou.

Detailní popis produktu

◈ Hmotnost – 1,2 g
◈ Rozměry - 6 x 6 mm
◈ Zapínání - na šroubek
◈ Styl – minimalistický, keltský
◈ Povrchová úprava – leštěno, rhodiováno
◈ Materiál – stříbro 925/1000

Keltský trinity uzel (triquetra) zdobí tyto malé stříbrné náušnice, které jsou vhodné pro každodenní nošení.

Triquetra vyzdvihuje sílu tří, tedy tří prvků existujících v dokonalé harmonii.
Keltové se totiž ztotožňovali s myšlenkou, že všechno v životě přichází ve trojicích: minulost - přítomnost - budoucnost, země - moře - obloha, život - smrt - znovuzrození, a tak dále.

Symbolika keltského uzlu z něj dělá ideální dárek pro přátele a rodinu všech věkových kategorií. Vyjadřuje koloběh života, tok času, rodinná pouta i vzájemný slib partnerů (milovat - ctít - chránit). V přeneseném významu je tedy i symbolem věčnosti, a to je něco nádherného.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
galleon

Hlubiny Galleon Bay

Každý příběh má svůj začátek. A ten náš začíná během globální pandemie. V těchto těžkých dobách jsme věděli, že se trh chystá dramaticky změnit. Lidé si uvědomí, že podporovat malé firmy oproti konglomerátům je důležité a vyplatí se to. Na oplátku totiž od malých firem získají péči a zážitek, který by velké korporace nemohly replikovat, i kdyby se o to pokoušely. Jen malé podniky jsou schopné dát do svých výrobků celé své srdce i duši.

Naše vize

Poskytnout světu šperky inspirované Kalifornií a našimi cestami. Věříme, že šperky by měly být stejně jedinečné, jako osoba, která je nosí. Vyplujte s Galleon Bay, protože do vaší sbírky přinášíme krásu a duši různých kultur. Naší vizí je nalézat jedinečné lidi a pomáhat jim objevovat v sobě jejich potenciál. Chceme, abyste se cítili co nejlépe, a k tomu musíte vypadat co nejlépe. Kvůli svému okolí, ale především kvůli sobě.

Naše mise

Snažíme se být odlišní a chceme, abyste se i vy, naši zákazníci, cítili jedinečně. Abyste v sobě nalezli ducha Kalifornie. Staňte se členem rodiny Galleon Bay. Zahrneme vás do našich dobrodružství po celém světě. Kromě nich budeme také přicházet s průlomovými iniciativami, které posunou jak naši značku, tak také vás ještě dál na cestě za svým nejlepším já.

Osobnost a duše v každém kousku

Všechny naše šperky jsou hrdě vyráběny ručně, v rodinné firmě. Jsme pokračovateli klasického šperkařského řemesla, používáme léty ověřené postupy a nástroje, ale svou práci dotahujeme k dokonalosti i pomocí moderního vybavení. Záleží nám na detailech a každý krok – od designu šperku, přes model, zhotovení až po finální leštění a balení – provádíme s tou největší pečlivostí a za pomoci 30 letých zkušeností.