Stříbrný náramek Pescadero Point s vaší rytinou

Kód: 6812
Značka: Galleon Bay
2 310 Kč
Na objednávku - dodání do 8 dnů
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení
Náramek Pescadero Point nechává nádherně vyniknout drahému kovu, ze kterého je vyrobený - stříbru. Je dokonalým souzněním designu, materiálu, šperkařského umu a maximální stylovosti. Hodí se k elegantním i ležérním outfitům, můžete jej spárovat s jinými svými náramky, ale nejlépe vynikne samotný. Nikdo ho nepřehlédne, protože se jím doslova blýsknete kdekoliv, kam přijdete. Díky svému designu se stříbrný náramek Pescadero point snadno nasazuje a nosí, můžete si jej i lehce přizpůsobit tak, aby dokonale padl vašemu zápěstí. Ať už jste v práci nebo jste si vyrazili ven, bude vaším věrným společníkem. \n \nNechte si od nás náramek porýt speciální rytinou podle vašeho přání. Může to být vaše oblíbené moudro, motivační citát, jméno, souřadnice, nebo cokoliv jiného! Je to jen a jen na vás. Nenechte si tento naprosto výjimečný, cenný kousek uniknout. \n \nCelostříbrné provedení je také skvělou investicí. Cenné kovy budou na hodnotě pouze narůstat.

Detailní informace

Jedinečný design
Jedinečný design
Šperky designové i nadčasové.
Jedinečné jako vy.
Ruční práce
Ruční práce
Poctivá česká ruční výroba
a zlatnická práce.
Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
Garantujeme kvalitu zpracování
i materiálů.
Přímo od výrobce
Přímo od výrobce
Žádný prostředník. Jen naše
výrobky, do Vašich rukou.

Detailní popis produktu

◈ Hmotnost – 13,4 g
◈ Šířka náramku – 5 mm
◈ Tloušťka materiálu – 1 mm
◈ Styl – minimalistický, designový
◈ Povrchová úprava – leštěno, rhodiováno
◈ Materiál – stříbro 925/1000

Budete si přát náramek porýt vlastní rytinou? Napište nám do poznámky při odbavení v pokladně nebo nám zašlete email. Děkujeme!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
galleon

Hlubiny Galleon Bay

Každý příběh má svůj začátek. A ten náš začíná během globální pandemie. V těchto těžkých dobách jsme věděli, že se trh chystá dramaticky změnit. Lidé si uvědomí, že podporovat malé firmy oproti konglomerátům je důležité a vyplatí se to. Na oplátku totiž od malých firem získají péči a zážitek, který by velké korporace nemohly replikovat, i kdyby se o to pokoušely. Jen malé podniky jsou schopné dát do svých výrobků celé své srdce i duši.

Naše vize

Poskytnout světu šperky inspirované Kalifornií a našimi cestami. Věříme, že šperky by měly být stejně jedinečné, jako osoba, která je nosí. Vyplujte s Galleon Bay, protože do vaší sbírky přinášíme krásu a duši různých kultur. Naší vizí je nalézat jedinečné lidi a pomáhat jim objevovat v sobě jejich potenciál. Chceme, abyste se cítili co nejlépe, a k tomu musíte vypadat co nejlépe. Kvůli svému okolí, ale především kvůli sobě.

Naše mise

Snažíme se být odlišní a chceme, abyste se i vy, naši zákazníci, cítili jedinečně. Abyste v sobě nalezli ducha Kalifornie. Staňte se členem rodiny Galleon Bay. Zahrneme vás do našich dobrodružství po celém světě. Kromě nich budeme také přicházet s průlomovými iniciativami, které posunou jak naši značku, tak také vás ještě dál na cestě za svým nejlepším já.

Osobnost a duše v každém kousku

Všechny naše šperky jsou hrdě vyráběny ručně, v rodinné firmě. Jsme pokračovateli klasického šperkařského řemesla, používáme léty ověřené postupy a nástroje, ale svou práci dotahujeme k dokonalosti i pomocí moderního vybavení. Záleží nám na detailech a každý krok – od designu šperku, přes model, zhotovení až po finální leštění a balení – provádíme s tou největší pečlivostí a za pomoci 30 letých zkušeností.