Stříbrný přívěsek Český lev větší

Kód: 441 527 S 441 527 441 527 R Zvolte variantu
Bestseller
Značka: Galleon Bay
693 Kč 704 Kč 704 Kč od 693 Kč
Skladem (5 ks) Na objednávku - dodání do 8 dnů Na objednávku - dodání do 14 dnů Zvolte variantu
Povrchová úprava
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
24.5.2024 10.6.2024 10.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Stříbrný přívěsek zobrazující českého dvouocasého lva, větší provedení. Tento lev je tradiční heraldickou figurou, která se objevuje na erbech českých panovníků již od středověku a později se stala součástí znaku celého českého státu. 

 

Detailní informace

Jedinečný design
Jedinečný design
Šperky designové i nadčasové.
Jedinečné jako vy.
Ruční práce
Ruční práce
Poctivá česká ruční výroba
a zlatnická práce.
Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
Garantujeme kvalitu zpracování
i materiálů.
Přímo od výrobce
Přímo od výrobce
Žádný prostředník. Jen naše
výrobky, do Vašich rukou.

Detailní popis produktu

◈ Hmotnost – 1,7 g
◈ Rozměry – 2,5 x 1,5 cm
◈ Styl – patriotický, český
◈ Povrchová úprava – leštěno, rhodiováno
◈ Materiál – Stříbro 925/1000

Tento lev je tradiční heraldickou figurou, která se objevuje na erbech českých panovníků již od středověku a později se stala součástí znaku celého českého státu. Podle popisu státního znaku České republiky se jedná o „stříbrného dvouocasého lva ve skoku se zlatou korunou a zlatou zbrojí“. Má symbolizovat sílu, udatnost i vznešenost. \n \nSkvěle jím vyjádříte svoji národní hrdost nebo poslouží jako originální dárek. \n \nČeského lva máme také v menší verzi: Český lev malý

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
galleon

Hlubiny Galleon Bay

Každý příběh má svůj začátek. A ten náš začíná během globální pandemie. V těchto těžkých dobách jsme věděli, že se trh chystá dramaticky změnit. Lidé si uvědomí, že podporovat malé firmy oproti konglomerátům je důležité a vyplatí se to. Na oplátku totiž od malých firem získají péči a zážitek, který by velké korporace nemohly replikovat, i kdyby se o to pokoušely. Jen malé podniky jsou schopné dát do svých výrobků celé své srdce i duši.

Naše vize

Poskytnout světu šperky inspirované Kalifornií a našimi cestami. Věříme, že šperky by měly být stejně jedinečné, jako osoba, která je nosí. Vyplujte s Galleon Bay, protože do vaší sbírky přinášíme krásu a duši různých kultur. Naší vizí je nalézat jedinečné lidi a pomáhat jim objevovat v sobě jejich potenciál. Chceme, abyste se cítili co nejlépe, a k tomu musíte vypadat co nejlépe. Kvůli svému okolí, ale především kvůli sobě.

Naše mise

Snažíme se být odlišní a chceme, abyste se i vy, naši zákazníci, cítili jedinečně. Abyste v sobě nalezli ducha Kalifornie. Staňte se členem rodiny Galleon Bay. Zahrneme vás do našich dobrodružství po celém světě. Kromě nich budeme také přicházet s průlomovými iniciativami, které posunou jak naši značku, tak také vás ještě dál na cestě za svým nejlepším já.

Osobnost a duše v každém kousku

Všechny naše šperky jsou hrdě vyráběny ručně, v rodinné firmě. Jsme pokračovateli klasického šperkařského řemesla, používáme léty ověřené postupy a nástroje, ale svou práci dotahujeme k dokonalosti i pomocí moderního vybavení. Záleží nám na detailech a každý krok – od designu šperku, přes model, zhotovení až po finální leštění a balení – provádíme s tou největší pečlivostí a za pomoci 30 letých zkušeností.