Stříbrný přívěsek Čínský drak No.3

Kód: 441 728
Značka: Galleon Bay
979 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
Detailní stříbrný přívěsek čínský drak. \n \nDrak je pro starověkou Čínu nejstarším a nejposvátnějším symbolem, nejstarší nálezy se datují až do pátého milénia před naším letopočtem. Staří Číňané se dokonce viděli jako potomci draků. Symbol draka proto nalezneme po celé Číně - na zdech paláců, na sochách před chrámy i na hedvábných róbách těch nejvýznamnějších lidí. \n \nV mytologii drak symbolizuje nevypočitatelnou, vlivnou moc, sílu a obrodu. Představuje autoritu, vůdčí schopnosti a s nimi spojenou moudrost. Tento amulet proto umocňuje vaši přirozenou vůdčí sílu a ryzost charakteru. \n \nNa rozdíl od některých západních kultur, kde jsou draci viděni jako nelítostná stvoření, jsou čínští draci oslavováni jako dobročinné, velkorysé a laskavé bytosti. \n \nPřívěsek ve tvaru draka bude sloužit jako váš náruživý ochránce. Nepustí k vám negativní energii ani nešťastné události. Bude symbolem vaší moci, autority a vůdcovských schopností a také připomínkou, že v laskavosti a dobročinnosti je obrovská síla.

Detailní informace

Jedinečný design
Jedinečný design
Šperky designové i nadčasové.
Jedinečné jako vy.
Ruční práce
Ruční práce
Poctivá česká ruční výroba
a zlatnická práce.
Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
Garantujeme kvalitu zpracování
i materiálů.
Přímo od výrobce
Přímo od výrobce
Žádný prostředník. Jen naše
výrobky, do Vašich rukou.

Detailní popis produktu

◈ Hmotnost – 4 g
◈ Rozměry – 3,5 x 1,8 cm
◈ Styl – čínský amulet
◈ Povrchová úprava – leštěno, rhodiováno
◈ Materiál – Stříbro 925/1000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
galleon

Hlubiny Galleon Bay

Každý příběh má svůj začátek. A ten náš začíná během globální pandemie. V těchto těžkých dobách jsme věděli, že se trh chystá dramaticky změnit. Lidé si uvědomí, že podporovat malé firmy oproti konglomerátům je důležité a vyplatí se to. Na oplátku totiž od malých firem získají péči a zážitek, který by velké korporace nemohly replikovat, i kdyby se o to pokoušely. Jen malé podniky jsou schopné dát do svých výrobků celé své srdce i duši.

Naše vize

Poskytnout světu šperky inspirované Kalifornií a našimi cestami. Věříme, že šperky by měly být stejně jedinečné, jako osoba, která je nosí. Vyplujte s Galleon Bay, protože do vaší sbírky přinášíme krásu a duši různých kultur. Naší vizí je nalézat jedinečné lidi a pomáhat jim objevovat v sobě jejich potenciál. Chceme, abyste se cítili co nejlépe, a k tomu musíte vypadat co nejlépe. Kvůli svému okolí, ale především kvůli sobě.

Naše mise

Snažíme se být odlišní a chceme, abyste se i vy, naši zákazníci, cítili jedinečně. Abyste v sobě nalezli ducha Kalifornie. Staňte se členem rodiny Galleon Bay. Zahrneme vás do našich dobrodružství po celém světě. Kromě nich budeme také přicházet s průlomovými iniciativami, které posunou jak naši značku, tak také vás ještě dál na cestě za svým nejlepším já.

Osobnost a duše v každém kousku

Všechny naše šperky jsou hrdě vyráběny ručně, v rodinné firmě. Jsme pokračovateli klasického šperkařského řemesla, používáme léty ověřené postupy a nástroje, ale svou práci dotahujeme k dokonalosti i pomocí moderního vybavení. Záleží nám na detailech a každý krok – od designu šperku, přes model, zhotovení až po finální leštění a balení – provádíme s tou největší pečlivostí a za pomoci 30 letých zkušeností.