Stříbrný přívěsek Láska Víra Naděje

Kód: 441 657
Značka: Galleon Bay
847 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení

"Víra, láska, naděje." Tento přívěsek má v sobě mocnou symboliku a je na vás, jak přesně si ji vyložíte vy sami a co konkrétně pro vás bude znamenat. Pořiďte si tento přívěsek jako osobní talisman. Můžete jej také věnovat někomu, na kom vám záleží, je to opravdu nádherný a smysluplný dárek, který má svoji velikou hodnotu.

 

Detailní informace

Jedinečný design
Jedinečný design
Šperky designové i nadčasové.
Jedinečné jako vy.
Ruční práce
Ruční práce
Poctivá česká ruční výroba
a zlatnická práce.
Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
Garantujeme kvalitu zpracování
i materiálů.
Přímo od výrobce
Přímo od výrobce
Žádný prostředník. Jen naše
výrobky, do Vašich rukou.

Detailní popis produktu

◈ Styl – námořnický
◈ Délka – 2,5 cm
◈ Povrch – leštěno, rhodiováno
◈ Hmotnost – 2,50 g
◈ Materiál – stříbro 925/1000

"Víra, láska, naděje." Tento přívěsek symbolizuje tři z nejsilnějších slov vůbec. Každé z nich je tu zobrazené samostatně, a přece i zároveň provázaně jedno s druhým, aby vytvořily obraz spokojenosti a štěstí.

Kotva symbolizuje stálost a naději, je oporou proti těžkostem, které život často přináší a pomáhá nám tak udržovat si optimismus.
Kříž symbolizuje víru, ať už v učení Krista, nebo ve vaši osobní víru.
A srdce je vřelým symbolem lásky.

Tento přívěsek má v sobě mocnou symboliku a je na vás, jak přesně si ji vyložíte vy sami a co konkrétně pro vás bude znamenat. Pořiďte si tento přívěsek jako osobní talisman. Můžete jej také věnovat někomu, na kom vám záleží, je to opravdu nádherný a smysluplný dárek, který má svoji velikou hodnotu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
galleon

Hlubiny Galleon Bay

Každý příběh má svůj začátek. A ten náš začíná během globální pandemie. V těchto těžkých dobách jsme věděli, že se trh chystá dramaticky změnit. Lidé si uvědomí, že podporovat malé firmy oproti konglomerátům je důležité a vyplatí se to. Na oplátku totiž od malých firem získají péči a zážitek, který by velké korporace nemohly replikovat, i kdyby se o to pokoušely. Jen malé podniky jsou schopné dát do svých výrobků celé své srdce i duši.

Naše vize

Poskytnout světu šperky inspirované Kalifornií a našimi cestami. Věříme, že šperky by měly být stejně jedinečné, jako osoba, která je nosí. Vyplujte s Galleon Bay, protože do vaší sbírky přinášíme krásu a duši různých kultur. Naší vizí je nalézat jedinečné lidi a pomáhat jim objevovat v sobě jejich potenciál. Chceme, abyste se cítili co nejlépe, a k tomu musíte vypadat co nejlépe. Kvůli svému okolí, ale především kvůli sobě.

Naše mise

Snažíme se být odlišní a chceme, abyste se i vy, naši zákazníci, cítili jedinečně. Abyste v sobě nalezli ducha Kalifornie. Staňte se členem rodiny Galleon Bay. Zahrneme vás do našich dobrodružství po celém světě. Kromě nich budeme také přicházet s průlomovými iniciativami, které posunou jak naši značku, tak také vás ještě dál na cestě za svým nejlepším já.

Osobnost a duše v každém kousku

Všechny naše šperky jsou hrdě vyráběny ručně, v rodinné firmě. Jsme pokračovateli klasického šperkařského řemesla, používáme léty ověřené postupy a nástroje, ale svou práci dotahujeme k dokonalosti i pomocí moderního vybavení. Záleží nám na detailech a každý krok – od designu šperku, přes model, zhotovení až po finální leštění a balení – provádíme s tou největší pečlivostí a za pomoci 30 letých zkušeností.