Stříbrný přívěsek Ruka Fatimy

Kód: 441 685
Značka: Galleon Bay
1 430 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Nechť vám ruka Fatimy, také známá jako Hamsa, přinese ochranu. Je amuletem šťastných požehnání, moci a síly. Nechť oko zří vše, odrazí vše zlé a přitáhne štěstí. 

 

Detailní informace

Jedinečný design
Jedinečný design
Šperky designové i nadčasové.
Jedinečné jako vy.
Ruční práce
Ruční práce
Poctivá česká ruční výroba
a zlatnická práce.
Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
Garantujeme kvalitu zpracování
i materiálů.
Přímo od výrobce
Přímo od výrobce
Žádný prostředník. Jen naše
výrobky, do Vašich rukou.

Detailní popis produktu

◈ délka - 5 cm
◈ hmotnost – 5,1 g
◈ Povrch - leštěný
◈ Styl - spirituálně elegantní
◈ Materiál - stříbro 925/1000

Nechť vám ruka Fatimy, také známá jako Hamsa, přinese ochranu. Je amuletem šťastných požehnání, moci a síly.

Nechť oko zří vše, odrazí vše zlé a přitáhne štěstí. Jeho symbolika je důvěrné známá všem vírám a kulturám. Všichni jsme propojeni.

Pro islám ruka symbolizuje všech pět pilířů náboženství: víru, motlitbu, pouť, půst a dobročinnost.

Pro křesťanskou a židovskou víru symbolizuje Hamsa pět základních knih: Genesis, Exodus, Leviticus, Numbers, a Deuteronomy.

Pro hinduismus a buddhismus symbolizuje ruka propojení čaker, tok energie tělem a také pět smyslů. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
galleon

Hlubiny Galleon Bay

Každý příběh má svůj začátek. A ten náš začíná během globální pandemie. V těchto těžkých dobách jsme věděli, že se trh chystá dramaticky změnit. Lidé si uvědomí, že podporovat malé firmy oproti konglomerátům je důležité a vyplatí se to. Na oplátku totiž od malých firem získají péči a zážitek, který by velké korporace nemohly replikovat, i kdyby se o to pokoušely. Jen malé podniky jsou schopné dát do svých výrobků celé své srdce i duši.

Naše vize

Poskytnout světu šperky inspirované Kalifornií a našimi cestami. Věříme, že šperky by měly být stejně jedinečné, jako osoba, která je nosí. Vyplujte s Galleon Bay, protože do vaší sbírky přinášíme krásu a duši různých kultur. Naší vizí je nalézat jedinečné lidi a pomáhat jim objevovat v sobě jejich potenciál. Chceme, abyste se cítili co nejlépe, a k tomu musíte vypadat co nejlépe. Kvůli svému okolí, ale především kvůli sobě.

Naše mise

Snažíme se být odlišní a chceme, abyste se i vy, naši zákazníci, cítili jedinečně. Abyste v sobě nalezli ducha Kalifornie. Staňte se členem rodiny Galleon Bay. Zahrneme vás do našich dobrodružství po celém světě. Kromě nich budeme také přicházet s průlomovými iniciativami, které posunou jak naši značku, tak také vás ještě dál na cestě za svým nejlepším já.

Osobnost a duše v každém kousku

Všechny naše šperky jsou hrdě vyráběny ručně, v rodinné firmě. Jsme pokračovateli klasického šperkařského řemesla, používáme léty ověřené postupy a nástroje, ale svou práci dotahujeme k dokonalosti i pomocí moderního vybavení. Záleží nám na detailech a každý krok – od designu šperku, přes model, zhotovení až po finální leštění a balení – provádíme s tou největší pečlivostí a za pomoci 30 letých zkušeností.