Stříbrný přívěsek Amonit

Kód: 5076
Značka: Galleon Bay
1 529 Kč
Na objednávku - dodání do 8 dnů
Můžeme doručit do:
7.6.2024
Možnosti doručení

Užívejte si přílivů a odlivů a projíždějte se na vlnách. Život je v mnohém jako oceán. Jako dárek může amonit skvěle posloužit někomu, kdo právě čelí změnám a potřebuje se od něčeho konečně odpoutat. Když něco necháme jít, můžeme vyrůst. 

 

Detailní informace

Jedinečný design
Jedinečný design
Šperky designové i nadčasové.
Jedinečné jako vy.
Ruční práce
Ruční práce
Poctivá česká ruční výroba
a zlatnická práce.
Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
Garantujeme kvalitu zpracování
i materiálů.
Přímo od výrobce
Přímo od výrobce
Žádný prostředník. Jen naše
výrobky, do Vašich rukou.

Detailní popis produktu

◈ Hmotnost – 6,83 g
◈ Délka – 3,9 cm
◈ Styl – mořský
◈ Povrchová úprava – leštěno, rhodiováno
◈ Materiál – stříbro 925/1000

Amoniti jsou poklady mořského dna. Tito dnes již vyhynulí živočichové jsou příbuzní dnešních hlavonožců a byli to vskutku fantastičtí tvorové. Přežili po pro nás neuvěřitelně dlouhou dobu - přes 400 milionů let obývali oceány Země! Nejstarší jedinci jsou doloženi ze spodního devonu a ti poslední zahynuli během velkého vymírání na konci křídy. Jejich jedinečné schránky z aragonitu však můžeme obdivovat dodneška. Připomínají nám sílu, rezilienci a přizpůsobivost, vždyť dokázali přežít stovky milionů let evoluce. Přívěsek amonit vám přinese jedinečnost, hodí se pro každého, kdo vyzařuje krásu, jedinečnost a starověkou moudrost. Ať už jste celý, zlomení, ztracení či znovu nalezení, VY jste pokladem. Užívejte si přílivů a odlivů a projíždějte se na vlnách. Život je v mnohém jako oceán. Jako dárek může amonit skvěle posloužit někomu, kdo právě čelí změnám a potřebuje se od něčeho konečně odpoutat. Když něco necháme jít, můžeme vyrůst. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
galleon

Hlubiny Galleon Bay

Každý příběh má svůj začátek. A ten náš začíná během globální pandemie. V těchto těžkých dobách jsme věděli, že se trh chystá dramaticky změnit. Lidé si uvědomí, že podporovat malé firmy oproti konglomerátům je důležité a vyplatí se to. Na oplátku totiž od malých firem získají péči a zážitek, který by velké korporace nemohly replikovat, i kdyby se o to pokoušely. Jen malé podniky jsou schopné dát do svých výrobků celé své srdce i duši.

Naše vize

Poskytnout světu šperky inspirované Kalifornií a našimi cestami. Věříme, že šperky by měly být stejně jedinečné, jako osoba, která je nosí. Vyplujte s Galleon Bay, protože do vaší sbírky přinášíme krásu a duši různých kultur. Naší vizí je nalézat jedinečné lidi a pomáhat jim objevovat v sobě jejich potenciál. Chceme, abyste se cítili co nejlépe, a k tomu musíte vypadat co nejlépe. Kvůli svému okolí, ale především kvůli sobě.

Naše mise

Snažíme se být odlišní a chceme, abyste se i vy, naši zákazníci, cítili jedinečně. Abyste v sobě nalezli ducha Kalifornie. Staňte se členem rodiny Galleon Bay. Zahrneme vás do našich dobrodružství po celém světě. Kromě nich budeme také přicházet s průlomovými iniciativami, které posunou jak naši značku, tak také vás ještě dál na cestě za svým nejlepším já.

Osobnost a duše v každém kousku

Všechny naše šperky jsou hrdě vyráběny ručně, v rodinné firmě. Jsme pokračovateli klasického šperkařského řemesla, používáme léty ověřené postupy a nástroje, ale svou práci dotahujeme k dokonalosti i pomocí moderního vybavení. Záleží nám na detailech a každý krok – od designu šperku, přes model, zhotovení až po finální leštění a balení – provádíme s tou největší pečlivostí a za pomoci 30 letých zkušeností.