Stříbrný přívěsek egyptský kříž života Anch s hieroglyfy

Kód: 441 127
Značka: Galleon Bay
935 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
4.6.2024
Možnosti doručení

Unisex a pánský stříbrný přívěsek egyptský kříž života Anch s hieroglyfy. Anch, nebo také Ankh je symbol věčného života. 

Detailní informace

Jedinečný design
Jedinečný design
Šperky designové i nadčasové.
Jedinečné jako vy.
Ruční práce
Ruční práce
Poctivá česká ruční výroba
a zlatnická práce.
Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
Garantujeme kvalitu zpracování
i materiálů.
Přímo od výrobce
Přímo od výrobce
Žádný prostředník. Jen naše
výrobky, do Vašich rukou.

Detailní popis produktu

◈ Délka –  3,5 cm
◈ Hmotnost – 4,85 g
◈ Povrch – leštěno, rhodiováno
◈ Styl – spirituálně elegantní
◈ Materiál – stříbro 925/1000

Anch, nebo také Ankh = symbol věčného života.

Ovšem Anch je i něčím mnohem víc, než jen symbolem života - je spojen s transformací životních procesů. Jeho podobu lze vnímat jako kombinaci mužských a ženských symbolů Osirise a Isis, jako spojení pozemského a nebeského.

Jeho tvar může být interpretován jako vycházející slunce, stejně tak jako klíč (což reflektuje i jedno z jeho jmen — klíč života nebo klíč Nilu).

Anch je magickým symbolem moudrosti, získaný jako výsledek zasvěcení, je klíčem k tajnému vědění, síle, moci.

Přívěsek od nás získáte v krásné krabičce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
galleon

Hlubiny Galleon Bay

Každý příběh má svůj začátek. A ten náš začíná během globální pandemie. V těchto těžkých dobách jsme věděli, že se trh chystá dramaticky změnit. Lidé si uvědomí, že podporovat malé firmy oproti konglomerátům je důležité a vyplatí se to. Na oplátku totiž od malých firem získají péči a zážitek, který by velké korporace nemohly replikovat, i kdyby se o to pokoušely. Jen malé podniky jsou schopné dát do svých výrobků celé své srdce i duši.

Naše vize

Poskytnout světu šperky inspirované Kalifornií a našimi cestami. Věříme, že šperky by měly být stejně jedinečné, jako osoba, která je nosí. Vyplujte s Galleon Bay, protože do vaší sbírky přinášíme krásu a duši různých kultur. Naší vizí je nalézat jedinečné lidi a pomáhat jim objevovat v sobě jejich potenciál. Chceme, abyste se cítili co nejlépe, a k tomu musíte vypadat co nejlépe. Kvůli svému okolí, ale především kvůli sobě.

Naše mise

Snažíme se být odlišní a chceme, abyste se i vy, naši zákazníci, cítili jedinečně. Abyste v sobě nalezli ducha Kalifornie. Staňte se členem rodiny Galleon Bay. Zahrneme vás do našich dobrodružství po celém světě. Kromě nich budeme také přicházet s průlomovými iniciativami, které posunou jak naši značku, tak také vás ještě dál na cestě za svým nejlepším já.

Osobnost a duše v každém kousku

Všechny naše šperky jsou hrdě vyráběny ručně, v rodinné firmě. Jsme pokračovateli klasického šperkařského řemesla, používáme léty ověřené postupy a nástroje, ale svou práci dotahujeme k dokonalosti i pomocí moderního vybavení. Záleží nám na detailech a každý krok – od designu šperku, přes model, zhotovení až po finální leštění a balení – provádíme s tou největší pečlivostí a za pomoci 30 letých zkušeností.